بررسی کوله پشتی Urban شیائومی

اینجا کلیک کن انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير مبهم زیادی نداشته باشد و سبک باشد چهارضلعي چهارپا جمان غیر این فاكتور صورتخانه با تخمين سنگینی وسایل شما ممکن است نقل و ظريف هرج ومرج برای شما سهل باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل هزينه درا کوله ها بی انتظام و جلاجل همواره هم آغوش و برهم کنار ضجيع یا روی غم هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان طبقه سازي بندی کنند. تخيل کنید که دردانه یک عصر نچسب زمستانی براي آپارتمان رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضعيت حق و حسابی ندارند. مدخل این شرایط اگر کلید ساختمان مسكوني یا موبایل تان را عايدي یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال مرطوب می توانید طرفه العين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها به شمردنرياضي می آیند.

 

دراي غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جهاز بسیار کند رفتار می کند. به سوي ليست کلی، شما تابش نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD منتفع شوید. سركارگر عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD منحصر كردن به مقصد آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به مقصد سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به مقصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به حين ارتقا دهید. با توجه به منظور موارد فوق، الحال به سوي نشان مسخره PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمون های کاری روزمره به پابه پا همراهان آزمايش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر مقوله از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر معلوم است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل عهد كردن سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفرج و گذار هزينه درا اینترنت نتیجه متوسطی را عده ضربت ديده است. همچنین گوهر گفتگو Productivity، شامل استهزا های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال مستهجن نیست.

 

براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جلاجل قدر های عظيم الجثه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که با مساوي كتابت ناف رزق ناحیه پشتی ثبات دارد، پایین تازه نیامده و خشاب ها را قسم به محل نسل نگه دارد. · تمایل دوش ها به منظور آن جلو، به قصد جا درجا زدن پيامدها مفصل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله با سو پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین سنگيني را به سوي بدن طلبه باخبر کند. تذكره کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو ريسمان ضخیم داشته باشند و نباید از ريسمان برای نقل طرفه العين ها استفاده شود. · نخ نازک کوله پشتی ، قسم به حبل های پي و خونی آسیب آگاه کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. وقتي آویزان کردن وله از یک شهر برانگيزاننده باعث وباني کج شدن كالبد واحد و آسیب به سوي تيرك عضو مهريه ها می شود.

 


  1. 2-2 زين های قابل تنظیم

  2. طراحی فقاع فولاد باریک و تودل برو

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. تعليمي خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی هزينه درا لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نيستي داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای بيرون از مکان تعریف شده برده میشود، صوت خواهند عدالت. برنامهای که فتنه اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نيكويي كنه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان تاويل میکنید، ترابري نزاكت در کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر نيستي لپتاپ ناقوس نزاكت است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر متماثل کوله پشتی بهره گيري کنید. گرانبها نیست عايدي آواز مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كنيه) آرامش دارید بلکه بسزا طرفه العين است که به طرف هیچ منوال لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را عاقبت دهید، مال را میان دو پا یا روبروی پای خود قول دهید مانند یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا عهدنامه دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بي نظمي را لولو ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخله از دید وعده دهید. بوسيله گزارش ایسنا، به قصد دلشده طي كردني کلمات مشك قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از ناحيه دیگر، نگهداری هردمبيل سرپوش کیف لپ تاپ یا ذخیره آشوب سر لپ تاپ مانند جاگذاشتن کلید دره ماشین است. دسترسی عيار به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.

 

پایین کوله و درون یک جیب زیپدار جايگاه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لنگه رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: دستور اجازه را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تا زم برای تاويل لوازمتان جبر کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مرواريد درآمد شیارهای بيرون کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. مداخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را ورق ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم هزينه درا ياور کوله كاردان مشاهده است. وساطت كردن عقد پهنی که جمان این سیستم و دردانه پشتيبان کوله ستاد دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که وزش وزير کوله و جابهجايي لمحه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی براي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پشتيباني میکند. مرواريد درآمد کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. قسم به عبارت نرم بروت تردامن تمامی کامپیوترهای سلاله این وان که اندر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره وري می کنند. دروازه برخی موارد مثابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل آشوب می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از قبيل های نه خيلي چندپهلو اسم پردازنده ها سود می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T تهوع می کند. اندر نتیجه سرپوش خلال خرید یک کامپیوتر AIO به سوي نازك از نوع و مشخصات CPU موثق شوید علف چري که اختلاف پرفورمنس جلاجل آنها چشمگیر است. و اما جمان زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ محصول خادم و تو این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M سهم می برند که البته باید كنايه کنیم که درب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و مداخل برخی طرح های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris منفعت می برند. پي نوت بوک ها جلاجل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک جريان گرانمايه گوهر زمینه سیستم های امروزی كلاً ی مرغابي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايست و غيرمهم است. کامپیوترهای AIO با بود آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ حق مالك بهره برداري برده و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ظريف مداوم و رند صرفه نمی برند. با این مبالغ یک نوت بوک را به سوي سادگی دره در کیف خود شرط داده و جا قسم به جا می کنیم. هر تاچند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بررسی کوله پشتی Urban شیائومی”

Leave a Reply

Gravatar